Cloudim - онлайн консультант для сайта бесплатно.
Гуаш 12 кольорів
Фарби гуашеві на 12 кольорів.  Об'єм фарби одного кольору 10 мл. Виробник: Україна Дата виготовлення: березень 2015 р. Термін збериганн: 24 місяці. ... (Далее)
31,00 грн.
Фарба Гуашева біла
Об'єм фарби 40 мл. Виробник: Гамма Україна
10,00 грн.
Фарби Гуаш 6 кольорів, 10 мл.
Гуаш 6 кольорів в баночках по 10 мл. Підійдуть для художників дитячого садка. До складу гуаші входять тільки натуральні компоненти. Добре змішуються і швидко сохнуть. Виробник Україна. ... (Далее)
26,00 грн.
Фарби гуашеві 12 кольорів, об'ємом 10 мл.
Набір гуаші 12 кольорів в баночках по 10мл Гамма. Ідеально підійдуть для уроків малювання в школі, дитячому садочку та вдома. Фарби гуаш добре змішуються між собою. До складу гуаші входять натуральні компоненти. ... (Далее)
36,00 грн.
Вітражні фарби Dorni Frog, 6 кольорів
Розпис по склу - це перетворення звичайного скла в унікальний витвір мистецтва за допомогою спеціальних вітражних фарб. В якості основи для розпису можливе використання будь-яких предметів: пляшок, дзеркал,  дверей, плафонів, ваз. Вітражний ... (Далее)
40,00 грн.
Клей з блискітками, 10 кольорів
Цей клей призначений для оформлення картинок, плакатів, малюнків. Їм можна прикрасити рамку для фотографії, посуд , нанести на футболку, джинси, кепку та інший одяг, тим самим підкреслюючи свою індивідуальність або нафарбувати нігті. Легко з ... (Далее)
40,00 грн.
Масляна фарба Пегашка
Надзвичайна світлостійкість, яскраві і виразні тони. Вільно змішуються з іншими фарбами. Відмінна якість для професіоналів і любителів. В набір входить:  - 4 пензлика - 1 палітра - 12 кольорів по 12 мл. ... (Далее)
90,00 грн.